Į viršu
Atsinaujina UAB „Fegda grupė“ vizualinis stilius ir logotipai 2024 metus pasitinkame atsinaujinę!
Atsisiųsti logotipus
www.alkesta.ltwww.alkesta.lt
Apie mus

Apie mus

UAB „Alkesta“

Faktai
1966 m. Alytuje buvo įkurta kelių statybos valdyba
1993 m. sukurta akcinė bendrovė Alkesta
2002 m.reorganizuota į uždarąją akcinę bendrovę Alkesta

UAB „Alkesta“ – viena didžiausių kelių tiesimo ir tiltų statybos bendrovių Lietuvoje.

VALDYBOS ATASKAITA DĖL AKCIJŲ IŠPIRKIMO

Pagrindinė bendrovės veiklos sritis – susisiekimo komunikacijų (valstybinės reikšmės automobilių kelių, tiltų, viadukų, estakadų ir tunelių šiuose keliuose), taip pat geležinkelių, oro transporto bei pėsčiųjų judėjimo vietų, hidrotechninių statinių statyba ir remontas, statybinių medžiagų keliams gamyba.

Įgyvendinant projektus naudojamos pažangiausios technologijos ir tik ekologiškai švarūs bei aplinkai saugūs technologiniai procesai. Didelė techninė bazė, nuolat atnaujinami įrenginiai, gamybiniai pastatai bei diegiamos pažangios technologijos leidžia įgyvendinti sudėtingiausius projektus.

Kelių tiesimo ir tiltų statybos plėtrai Pietų Lietuvoje vystyti 1966 m. Alytuje buvo įkurta Kelių statybos valdyba. 1993 m., atkūrus Lietuvos nepriklausomybę, sukurta uždaroji akcinė bendrovė „Alkesta“ (Alytaus kelių statyba), kuri sėkmingai tęsia ilgametę Kelių statybos valdybos veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

UAB „Alkesta“ yra asociacijos „Lietuvos keliai“ narė, o bendrovės kelių laboratorija – Statybos produktų bandymų laboratorijų asociacijos narė.

Misija
  • paslaugas teikti kokybiškai ir atsakingai;
  • užtikrinti išskirtinę kokybę ir darbus atlikti efektyviai bei sutartais terminais;
  • kurti saugią ir palankią žmonėms aplinką;
  • suteikti geriausias darbo sąlygas savo darbuotojams.
Vizijatapti pirmaujančia kelių tiesimo bei tiltų statybos įmone šalyje, naudojančia  pažangiausias technologijas.
Komanda

UAB „Alkesta“ personalas – energingas, kvalifikuotas ir novatoriškas kolektyvas, siekiantis nuolatinio tobulėjimo. Nuolat tobulėjantys UAB „Alkesta“ darbuotojai – sėkmingo bendrovės darbo rezultato pagrindas.

Bendrovėje dirba daugiau kaip 300 darbuotojų – inžinierių, technikų, mechanikų ir kitų sričių aukštos kvalifikacijos atestuotų specialistų. Tarp jų – darbuotojai, turintys ilgametę kelių tiesimo darbų patirtį, kuri garantuoja nepriekaištingą darbų atlikimo kokybę. Tuo metu jaunoji karta, pasitelkusi pažangias technologijas, vystomuose projektuose sėkmingai diegia inovacijas.

Pasitelkus plačią naujausių technologijų ir prietaisų bazę, įgyvendiname sudėtingiausius susisiekimo komunikacijų statybos bei remonto darbus.

Įsipareigojimai

Atlikdami darbus siekiame maksimaliai patenkinti užsakovų poreikius ir lūkesčius, taip pat atsižvelgiame ir į darbuotojų bei visuomenės poreikius saugiai ir švariai aplinkai. Šiems tikslams įgyvendinti įsipareigojame laikytis darbų kokybės, darbuotojų saugos ir sveikatos bei aplinkos apsaugos reikalavimų – dirbame pagal įmonėje įdiegtą integruotą vadybos sistemą, kuri atitinka ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ir ISO 45001:2018 standartų reikalavimus, o įmonės turimas draudimo paslaugų paketas užtikrina saugią veiklą.

 

2010 - 2021 © www.alkesta.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Sprendimas: Infoluitai