Į viršu
Atsinaujina UAB „Fegda grupė“ vizualinis stilius ir logotipai 2024 metus pasitinkame atsinaujinę!
Atsisiųsti logotipus
www.alkesta.ltwww.alkesta.lt
Veiklos sritysBitumo saugyklos

Bitumo saugyklos

2010 m. Alytuje baigtos įrengti 8 apšiltintos bitumo talpyklos, skirtos įvairių rūšių bitumui iki 180° C sandėliuoti. Bendra jų talpa sudaro 11 tūkst. tonų.

2011 m. baigti bitumo ūkio dujofikavimo darbai. Nuo šiol visos bitumo talpos šildomos termine alyva, cirkuliuojančia iš modernių dujinių BENNINGHOVEN kaitintuvų, arba alternatyviu elektriniu būdu.

Bitumo ūkyje įrengtos geležinkelio atšakos, kuriose bitumo geležinkelio cisternos pašildomos elektra ir iškraunamos vienu metu, bet kuriuo metų laiku. Bitumas taip pat gali būti pristatomas ir automobilių transportu.

Įmonės bazėje yra įrengti trys paruošto bitumo pakrovimo į autocisternas punktai bei automobilinės elektroninės svarstyklės.

Bitumu aprūpinamos įmonės asfaltbetonio bazės Alytuje ir Marijampolėje. UAB „Alkesta“  bitumą taip pat tiekia ir kitoms kelių tiesimo įmonėms Lietuvoje.

Įmonės Centrinėje bazėje iš autocisternų iškraunama ir sandėliuojama trijų skirtingų rūšių bituminė emulsija trijose specialiai šildomose saugyklose. Jų talpa iš viso sudaro 120 tonų. Į objektus emulsija pristatoma autogudronatoriais.

2010 - 2021 © www.alkesta.lt Visos teisės saugomos įstatymo. Sprendimas: Infoluitai